17.04.2015
Nasi Stypendyści z Biotechnologii PG

Z przyjemnością informujemy, że dokonaliśmy wyboru czwórki stypendystów Fundacji FOSTER na semestr letni br.

Liczba składających podania tym razem była mniejsza. W tym semestrze mieliśmy ich tylko 8. Nie ułatwia to jednak wyboru, bo w zasadzie wszyscy ubiegający się o stypendium spełniają założone kryteria. Przy niejednokrotnie bardzo trudnej lub trudnej sytuacji materialnej lub/ i życiowej - którą kierujemy się w pierwszej kolejności z uwagi na status Fundacji (OPP) - legitymują się bardzo dobrymi wynikami w nauce.

Dysponujemy, jak zwykle, czterema stypendiami i w tym semestrze otrzymają je::

• Judyta Harasimowicz
  • Damian Rosiak
  • Marlena Walasiewicz
  • Marta Walaszkowska

Składamy serdeczne gratulacje, liczymy, że wyniki naukowe aktualnych stypendystów w tym semestrze będą równie dobre lub lepsze niż te, którymi kierowaliśmy się w wyborze.

Zachęcamy wszystkich ubiegających się w tym rozdaniu oraz innych zainteresowanych do składania wniosków o stypendium Fundacji FOSTER w kolejnym semestrze..