OPEN CONTEMPORARY DANCE WORKSHOP III

termin i miejsce: 20-21.11.2010 GDAŃSK

Otwarte Warsztaty Tańca Współczesnego
Mariusz Jędrzejewski & Filip Szatarski

Fundacja FOSTER wraz z Mariuszem Jędrzejewskim oraz Filipem Szatarskim serdecznie zapraszają na kolejną edycję Otwartych Warsztatów Tańca Współczesnego, które odbędą się w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 355 (Studio Tańca Pod Kwadratem, Dariusz Lendo) w dniach 20-21 listopada 2010 roku, godz. 9:00 - 16:00. Liczba miejsc ograniczona. Koszt: 150 PLN.

Rezerwacji dwudniowego karnetu będzie można dokonać podobnie, jak w ubiegłym roku, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.fundacjafoster.pl. Po dokonaniu rezerwacji, zgłaszający otrzyma mailem potwierdzenie zgłoszenia wraz z:

  • numerem rezerwacji,
  • informacją z numerem konta, na które prosimy dokonać opłaty za uczestnictwo w warsztatach. W tytule przelewu należy podać numer rezerwacji.
W ciągu 24 h od odnotowania wpłaty na koncie fundacji przyszły uczestnik warsztatów otrzyma elektroniczny karnet, który należy wydrukować i okazać w dniu rozpoczęcia zajęć. Rezerwacja za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie zakończona w chwili wyczerpania limitu miejsc.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod adresem: kontakt@fundacjafoster.pl Więcej informacji zarówno o samych warsztatach, jak i o prowadzących wkrótce na stronie domowej.